TEL.: +421 41 433 46 80 e-mail: kos@koscadca.sk

Spoločnosť KOS - Kysucká obchodná spoločnosť, s.r.o. vznikla v roku 1995 a sídli na ulici Hviezdoslavova 1699 v Čadci.

Zaoberá sa veľkoobchodom a maloobchodom s pevnými palivami (uhlie, brikety, koks a palivové drevo). Počas takmer 25 ročnej pôsobnosti predstavuje neustále vylepšovanie marketingu a obsadzuje popredné miesto pri distribúcii pevných palív na Slovensku. Na svojich maloprevádzkach ponúka štrky, piesky a palivové drevo.


Štyri maloprevádzky

V súčasnosti má spoločnosť štyri maloprevádzky (uhoľné sklady) v Dolnom Kubíne, Liptovskom Mikuláši, Bytči a v Čadci. Priamymi dodávkami zásobuje uhlím, briketami a koksom geografickú oblasť Slovenska.


Vlastné nákladné autá

Firma disponuje vlastnou flotilou nákladných vyklápacích áut rôznej hmotnostnej kategórie vybavených hydraulickými zariadeniami na skladanie paletovaného tovaru a big-bagov priamo u vás v záhrade vášho domu, či chaty, v sklade vášho podniku.

Neustálym vylepšovaním marketingu a kvality predaja napreduje pred konkurenciou. Sme jej lídrami v počte vlastných maloprevádzok a kvality technológií na spracovanie palív všetkých sortimentov.

 

uhlie predaj sklad

Predaj uhlia a pevných palív

Sme dlhoročným dodávateľom pevných palív. Vďaka bohatým skúsenostiam v tejto oblasti vám poskytneme tovar, ktorý zodpovedá najvyššej kvalite. Disponujeme vlastnou dopravou v rôznej hmotnostnej kategórii, ktoré sú vybavené hydraulickými zariadeniami. Preto nie je žiadny problém pri skladaní paletovaného tovaru a big-bagov priamo u vás...

Linka pomoci a poradenstva: +421 917 352 555 pracovné dni 8.00 - 16.00 hod

vyrobil: CB Media, s.r.o.